Технології

Nintendo відсудила більше $ 2 млн у власника піратського майданчика

Nintendo

Nintendo відома як сама шалена в судочинській справі корпорація-юристи фірми знищують піратські сайти і навіть реальні картинги, стилізовані під Mario Bros. А тепер японська компанія ще й солідно заробила, відсудивши у нелегального трекера більше двох мільйонів доларів.

Йдеться про ROMUniverse — сайт нелегальним чином поширював файли емуляції старих ігор Nintendo. Колосальний штраф компанії вдалося отримати через бізнес-модель майданчика: вона бере з користувачів гроші за преміальний доступ, що дозволяє завантажувати піратську продукцію на більшій швидкості.

Читайте також:  Смартфони Google Pixel отримали ряд нових корисних функцій

Власник майданчика Метью Сторман подав апеляцію, але суддя окружного суду США Консуело Маршалл її відхилила.

Поумерила суддя і гігантські апетити самої Nintendo, яка оцінила суму збитку в $15 мільйонів і зажадала її з власника ROMUniverse. Маршалл порахувала, що компанія знатно перебільшує масштаби трагедії, а особливої безглуздості ці аргументам надала рекордна виручка компанії за 2020 рік.

Завдяки успіху Animal Crossing “великий N” вдалося отримати $1,37 мільярда операційного прибутку — мова йде не про чисту виручку, але цифра все одно вражає. Тому суму штрафу суд знизив до $2,1 мільйона.

Джерело: androidauthority.com