Технології

«Повністю нова» Windows отримала дату анонса

Microsoft Windows 10

Компанія Microsoft виконала свою обіцянку і опублікувала тизер майбутнього заходу, на якому представить «нове покоління Windows».

Презентація пройде в режимі онлайн-трансляції, а в її проведенні візьмуть участь генеральний директор компанії Сатья Наделла і віце-президент Панос Панай.

Microsoft

Презентація відбудеться 24 червня 2021 року. Раніше глава Microsoft заявив, що найближчим часом Windows чекає одне з наймасштабніших оновлень за останні 10 років. Очікується, що майбутня збірка ОС з кодовою назвою Sun Valley отримає ряд значних візуальних нововведень в області користувальницького інтерфейсу.

Читайте також:  Інсайдер: смарт-годинник Apple Watch стануть менш залежні від iPhone

За даними мережевих джерел, в список функцій модифікованої версії Windows увійдуть підтримка технології Xbox Auto HDR, поліпшення роботи Bluetooth, а також переосмислення вбудованого магазину додатків. Так, ще в кінці квітня Microsoft знизила сервісний збір в Windows Store c 30% до 12% — нові тарифи для розробників почнуть діяти з 1 серпня 2021 року. Крім того, компанія активно працює над інтеграцією Linux-додатків і редизайном штатного файлового менеджера.

Раніше стало відомо, що Microsoft не буде випускати Windows 10x в якості окремої операційної системи, а інтегрує деякі з її особливостей в Windows 10.