Технології

Антивірус Norton майнить Ethereum в фоновому режимі. Але це не баг

Ethereum

Як правило, антивіруси видаляють приховані криптомайнери на ПК. Але у розробників з NortonLifelock (раніше Symantec) з’явилася альтернативна пропозиція: нова версія фірмового пакету Norton 360 отримає вбудований алгоритм для видобутку Ethereum без втрати захисту від вірусів.

Майнери нерідко відключають антивірус під час видобутку «крипти». Це допомагає уникнути помилкових спрацьовувань системи захисту, але робить комп’ютер вразливим для хакерів. Нова функція Norton Crypto дозволяє майнити на своєму ПК, не знижуючи рівень захисту від злому і шкідливого софта. При цьому цифровий гаманець користувача зберігається в хмарі і не зникне навіть у разі поломки жорсткого диска.

Norton Crypto

“Ми пишаємося тим, що стали першою компанією в області кібербезпеки споживачів, яка пропонує майнери можливість безпечно і легко перетворити час простою ПК в можливість заробити цифрову валюту. З Norton Crypto наші клієнти можуть добувати “крипту” всього декількома клацаннями миші, уникаючи багатьох перешкод для входу в екосистему криптовалюти”, – зазначив менеджер по продуктам NortonLifeLock Гаган Сінгх.

За запевненням компанії, в найближчі тижні функція Norton Crypto стане доступним для всіх клієнтів Norton 360.