Авто

Автомобіль проїхав по воді півтора кілометра і встановив рекорд. Відео

Traxxas X-maxx

Майкл Сталлоне встановив світовий рекорд по їзді на воді на радіокерованому автомбілі. Для цього він використав монстр-трак Traxxas X-maxx.

Це відбулося на озері у Річфілд у штаті Нью-Йорк ще у 2020 році, але тільки зараз його опублікували на YouTube-каналі Книги рекордів Гіннеса. Про це повідомляє сайт Autoevolution.

До автомобіля Майкл прикріпив пінопласт, щоб він залишався на плаву, та обладнав його спеціальними шинами з особливим протектором, які допомогли йому триматися на воді.

Читайте також:  Три гібрида і коротка колісна база: Kia показала новий Sportage для Європи

Попередній рекорд у 671 метр встановила раніше сама компанія Traxxas. Для його побиття Сталлоне витратив шість тижнів на підготовку. Він обладнав спеціальний пандус на березі, на який постелив килимки, щоб монстр-трак мав хороше зчеплення і зміг набрати швидкість, перш ніж потрапити у воду.

Також Майкл встановив камеру на даху машини і мав із собою ще одну для зйомки зі швидкісного катеру, щоб показати все з двох різних точок.

За словами Traxxas, акумулятор X-maxx здатний досягати 80 км/год на дорозі. Хоча про його швидкість руху на воді не розповіли, все одно видно, що він був дуже швидкий. Навіть попри вітер, який міг уповільнювати радіокероване авто, йому все одно вдалося їхати проти нього і навіть обігнати човен.

Читайте також:  Volvo розповіла про свої електричні технології

На відео видно, що його передні колеса ледве торкаються води. Майкл навіть спробував повертати у середині їзди, і це все одно не завадило Traxxas X-maxx проїхати ще понад 600 метрів, перш ніж зупинитися. Загальний рекорд становить 1,53 км, що більш ніж удвічі перевищує попередній результат.