Авто

На продаж виставили особняк з підземним гаражем та автомийкою, потрапити в які можна через секретний тунель

Windermere

У мережі опублікували фотографії розкішного маєтку Windermere, розташованого поруч з мальовничим озером на особистому острові в американському штаті Міннесота. Крім п’яти спалень, в особняку знаходиться секретний гараж на вісім автомобілів і власна автомийка. Минулий власник резиденції провів у в’язниці більше чотирьох років, через що будівництво унікального проекту на час заморозили.

Будівництво маєтку Windermere почалося в 2003 році, проте через три роки будівництво довелося заморозити через те, що майбутній власник особняка відправився на чотири з половиною роки у в’язницю за несплату податків. Через майже 20 років зведення маєтку нарешті завершили. Розкішний проект, розташований на приватному острові, включає в себе величезний особняк площею 1296 квадратних метрів. Потрапити на територію маєтку можна по єдиному вузькому мосту.

Читайте також:  Volkswagen скоротить виробництво через дефіцит мікросхем

Windermere

Всередині чотириповерхового будинку розташовані п’ять спалень, дев’ять ванних кімнат, власні кінотеатр і сауна, а також ліфт і кілька просторів для відпочинку. Головною особливістю резиденції є підземний гараж на вісім автомобілів, а також особиста автомийка. Потрапити в секретний простір можна через замаскований тунель, вхід в який знаходиться всередині маєтку.

З невідомих причин нинішній власник виставив розкішний маєток Windermere на продаж. Придбати унікальний проект можна за 15 мільйонів доларів.

У 2019 році в Австралії виставили на продаж двоповерховий будинок в передмісті Турак з незвичайним гаражем. Підземний паркінг розрахований на шість-вісім автомобілів, а заїзд в нього зроблений через підйомну частину саду, в стилі притулку Бетмена.

Читайте також:  Volkswagen розпочне випробування автономних мікроавтобусів

Джерело: Realtor