Авто

Toyota не відмовиться від випуску седанів

Toyota Corolla

Компанія Toyota продовжить випускати седани, навіть незважаючи на світові тенденції: все частіше клієнти відмовляються від чотирьохдвірок на користь кросоверів, вважаючи їх більш практичними і багатофункціональними.

Як повідомляє Carscoops з посиланням на представника японської марки, лінійка седанів в майбутньому може змінитися, проте повністю йти з сегмента автовиробник не має наміру.

Питання про майбутнє легковиків виникло на тлі появи на ринку США крос-версії Corolla, що отримала назву Corolla Cross. Стратегія японської марки відрізняється від інших марок: наприклад, Ford вже відмовився від випуску седанів, а Chevrolet скоротив присутність в сегменті до єдиної моделі Malibu.

Читайте також:  Hyundai готує гоночний електрокар і потужний водневий автомобіль

У Toyota ж заявили, що вкладення в розробку нових седанів — це «хороше і довгострокове рішення», оскільки цей сегмент ринку існує і буде існувати в майбутньому. І, незважаючи на те, що продажі седанів демонструють негативну динаміку, останнім часом попит, схоже, трохи стабілізувався.

У Toyota вважають, що серед клієнтів марки є ті, хто любить седани і не зацікавлений в покупці кросоверів. Можливо, їх не так багато, як раніше, але вони існують. Більш того, поки Toyota тільки виграє від відходу з ринку Chevrolet Cruze і Impala, Ford Focus і Fusion, а також Mazda6. Частка японської марки від загального обсягу продажів нових автомобілів в США становить значні 20 відсотків.