Технології

Нові Tesla Model S і Model X отримали відеокарти AMD

Tesla Model X

Електрокари Tesla відомі не тільки хорошою автономністю, але і просунутими бортовими комп’ютерами. Незабаром розважальні можливості Model S і Model X вийдуть на ще більш високий рівень: компанія оснастила популярні седани новими графічними процесорами AMD.

У ході конференції Computex генеральний директор AMD Ліза Су підтвердила, що американський виробник електрокарів використовує гібридні процесори сімейства Ryzen і дискретні графічні адаптери компанії лінійки RDNA 2 у своїй новій продукції. Продуктивність такого комбо, що встановлюється у флагманські ревізії автомобілів, становить близько 10 Тфлопс.

Одна з особливостей фірмової архітектури-просунута схема управління живленням: так, в режим підвищеної продуктивності GPU переходить тільки під навантаженням. Це залізо відрізняється високою енергоефективністю і дозволяють заощадити заряд акумулятора електромобіля.

Читайте також:  Мобільна версія YouTube отримає нові корисні функції

Нові ревізії Model S і Model X оснащуються двома екранами: 17-дюймовим основним і допоміжним меншою діагоналі для пасажирів на задньому сидінні. Таким чином, або сам водій під час зупинки, або пасажири можуть запускати продуктивні Програми або ігри, не залишаючи салону автомобіля.