Технології

Оновлений Mozilla Firefox отримав вбудований перекладач

Firefox

Нововведення розширить функціональність браузера, який залишається однією з небагатьох альтернатив рішенням на базі Chromium. Відповідну функцію вже можна випробувати в бета-версії Firefox, виконавши кілька нескладних маніпуляцій.

Mozilla Firefox

Локальний плагін Firefox Translations не вимагає установки зі сторонніх джерел-за запевненням розробників, це підвищить рівень конфіденційності призначених для користувача даних. Функція вже доступна в тестовій збірці Firefox Nightly. Для її активації необхідно перейти за адресою about: config, встановити значення false для рядка extensions.translations.disabled, після чого перезавантажити браузер. Нова кнопка, яка дозволить миттєво перевести вибраний текст, з’явиться у верхній частині веб-сторінки.

Читайте також:  ШІ навчився готувати ідеальний стейк

Mozilla Firefox

Бета-версія Firefox також включає ряд візуальних поліпшень для користувачів операційної системи macOS. У додатку реалізована підтримка повноекранного режиму, включені ефекти анімації при прокручуванні сторінки і доопрацьована темна колірна схема. Надалі всі ці функції з’являться в стабільній версії Програми.