Авто

Ford вивела на тести крос-купе, яке прийде на зміну Mondeo

Ford

У розпорядженні Motor1.com виявилися шпигунські знімки прототипу купеподібного кросовера Ford, який займе місце Mondeo. В даний час новинка проходить дорожні випробування в Німеччині.

Журналісти припускають, що модель стане європейським аналогом Ford Evos для китайського ринку, хоча кросовери і мають ряд відмінностей. У прототипу на фотографіях менше дорожній просвіт і інші пропорції кузова, через що він більше нагадує седан. Китайський Evos в свою чергу є крос-купе, з похилим дахом і коротким заднім звисом.

Читайте також:  5 кращих авто з пробігом, які відрізняються надійністю

У прототипу можна помітити висувні дверні ручки, а ззаду видно патрубки вихлопної системи — це говорить про те, що модель отримає традиційний двигун внутрішнього згоряння або гібридну силову установку. В Motor1.com вважають, що поки Безіменна модель прийде на зміну Mondeo в Європі, який відправлять на спокій в наступному році.

Mondeo, який випускається протягом 29 років, знімуть з конвеєра в березні 2022 року. Це рішення автовиробник пояснює “мінливими уподобаннями покупців”: замість седанів і універсалів вони все частіше вибирають кросовери.

Так, в 2020 році на частку кросоверів і позашляховиків довелося 39 відсотків від загального обсягу продажів Ford. Існує і друга причина-коригування європейської лінійки, яку компанія збирається повністю перевести на електротягу до 2030 року.

Читайте також:  Розкрито зовнішність оновленого BMW X3

Джерело: Motor1.com