Авто

Оновлений Lexus LS перевірили тестом «на лося»

Lexus IS

Іспанське видання km.77 випробувало Lexus LS 500h 2021 модельного року тестом «на лося». Японський представницький седан зміг проїхати смугу перешкод без помарок тільки на швидкості 71 кілометр на годину. Причина – у великих габаритах і масі автомобіля, які впливають на маневреність, зазначили журналісти.

У першій спробі випробувач спробував здати “Лосиний тест «на швидкості 78 кілометрів на годину, проте спроба закінчилася провалом: вже на першій “перебудові” седан вислизнув за межі смуги, збивши конуси. Перелаштовуватися назад водій навіть не спробував. Вже тоді стало ясно, що “Лексусу” не дасться швидкість і в 77 кілометрів на годину, на якій випробування вважається пройденим.

Читайте також:  В Абу-Дабі сфотографували невідомий Ferrari

Кращою спробою став заїзд на куди більш низькій швидкості – всього 71 кілометр на годину. Пілотові вдалося не зачепити жодної перешкоди, але, як зазначає видання, для цього довелося потренуватися. Для порівняння, Mercedes-Benz S-класу, Протестований 77km.com, впорався з тестом на швидкості 74 кілометри на годину. Однак і важить він менше – 2140 кілограмів проти 2400 у LS.

Журналісти відзначили, що найкраще японський автомобіль поводиться на швидкісних магістралях, з легкими нерівностями яких «відмінно справляється» його Підвіска. Крім цього, вони похвалили седан за грамотну роботу ESP і відмінне проходження випробування «змійка».

На початку травня “Лосиний тест” здав Європейський Renault Arkana. “Переставку” вдалося виконати на швидкості 77 кілометрів на годину, що можна порівняти з показниками оновленого Volkswagen Tiguan і актуального універсалу BMW 3-Series.

Читайте також:  Ідеальні авто на кожен день: кращі моделі

Джерело: 77km.com