Авто

Rimac представила 1914 сильний гіперкар за два мільйони євро

Rimac Nevera

Через три роки після прем’єри концептуального гіперкара C_Two Хорватська фірма Rimac нарешті представила його серійне втілення. Електричний гіперкар отримав назву Nevera на честь середземноморського вітру, поліпшену аеродинаміку і чотиримоторну силову установку.

Три роки не пройшли для моделі даремно: за цей час інженери Rimac значно допрацювали конструкцію гіперкара. “Дводверка” отримала на перший погляд непомітні зміни, завдяки яким вдалося підвищити аеродинамічну ефективність приблизно на 34 відсотки в порівнянні з першим концептом. Охолодження гальмівної системи та трансмісії покращилося на 30 відсотків на низьких швидкостях і на сім відсотків на високих. Развесовка по осях наблизилася до ідеалу і становить 48: 52.

Читайте також:  Mercedes-Benz представив подовжену версію нового C-Class

Крім цього, Nevera оснастили активними аеродинамічними елементами, для яких передбачено два режими: «низький опір» і «висока притискна сила». У першому випадку коефіцієнт лобового опору знижується до 0,3, а в другому притискна сила зростає більш ніж на 300 відсотків.

Rimac Nevera

Фото: Rimac

Другий за рахунком серійний автомобіль Rimac приводиться в рух установка з чотирма електромоторами, що видає 1914 кінських сил і 2360 Нм крутного моменту – рівно стільки ж розвивали агрегати концепту C_Two. Цієї потужності достатньо, щоб розігнати 2150-кілограмовий двомісний гіперкар з місця до першої «сотні» за 1,97 секунди, а до 300 кілометрів на годину – за 9,3 секунди. На чверть милі (402 метри) у нього йде 8,3 секунди, а максимальна швидкість становить 412 кілометрів на годину.

Читайте також:  Подовжений Volkswagen Tiguan скоро оновиться: відома дата прем'єри

Мотори живляться від великої батареї об’ємом 120 кіловат-годин. За словами виробника, цього достатньо, щоб забезпечити Nevera до 550 кілометрів ходу на одній зарядці по циклу WLTP. Поповнити запас енергії від 0 до 80 відсотків можна за 22 хвилини: купе підтримує високошвидкісну зарядку потужністю 500 кіловат.

В оснащення серійного купе увійшли 390-міліметрові вуглець-керамічні гальма Brembo з шестипоршневими супортами і система рекуперативного гальмування, яку Nevera використовує “на повну”: коли температура акумулятора доходить до граничних значень, кінетична енергія розсіюється через фрикційні гальма. Коли вони нагріваються, система включається автоматично.

Тираж Rimac Nevera обмежений всього 150 екземплярами вартістю два мільйони євро кожен (майже 180 мільйонів рублів). Всі автомобілі будуть особисто підписані генеральним директором компанії Мате Римацом, який пообіцяв, що однакових машин не буде: клієнтам нададуть три готових виконання на вибір і широкі можливості персоналізації.

Читайте також:  Hyundai планує запустити літаючі таксі в аеропортах у 2025 році

Минулого тижня гіперкар SSC Tuatara, який встановив рекорд швидкості 455 кілометрів на годину, отримав» трекову ” модифікацію Striker з розвиненим аеродинамічним «оперенням». За словами творців, притискна сила в новій версії збільшилася в три рази на швидкості 258 кілометрів на годину.