Технології

Дорогі смартфони купують все частіше. Apple і Samsung в лідерах

Samsung і Apple

Strategy Analytics опублікувала новий звіт, в якому проаналізувала ринок смартфонів. Пальма першості, як і раніше, належить Apple і Samsung.

Смартфони

Strategy Analytics розкрила переваги покупців: 25% користувачів купують пристрої, вартість яких перевищує $900. І в цьому сегменті домінують Samsung і Apple. Vivo ж займає перші позиції в категорії гаджетів, чия вартість варіюється в межах $400-499. На смартфони OPPO припадає найбільше покупців в ціновому діапазоні $191-299. Бренд TRANSSION зумів відвоювати лідируючі позиції в ніші пристроїв з цінником до $99.

Читайте також:  Стало відомо, скільки Epic Games Store платить за роздачі ігор

Смартфони

Сумарно ринок смартфонів оцінюється в $100 мільярдів, що на 37% вище показників минулого року. При цьому чільне становище займають всього дві компанії-Apple і Samsung. На частку американської компанії припадає 46% виручки, в той час як за південнокорейською Samsung значиться частка в 19%. Третю сходинку займає vivo з часткою в 8%, хоча в минулому році вона займала лише 5%. На четвертому місці опинилися OPPO і Xiaomi — обидві отримали 7% виручки ринку. HUAWEI замикає рейтингу зі скромною відміткою в 3%.