Авто

Tesla знову відклала старт поставок «найшвидшого серійного автомобіля»

Model S Plaid

Вихід Tesla Model S з приставкою Plaid, яка є найшвидшим електрокаром в арсеналі американського виробника, знову відкладений. Перші екземпляри повинні були відправитися до клієнтів 3 червня, проте глава Tesla Ілон Маск заявив, що моделі необхідний ще тиждень для «налаштування».

Тепер старт поставок Tesla Model S Plaid намічений на 10 червня, сказав Маск у своєму Twitter. Він також не забув додатково підігріти інтерес до виходу моделі і зазначив, що вона «схожа на космічний корабель». Ніяких подробиць про причини чергового перенесення бізнесмен не розкрив, заявивши, що справа в Налаштуваннях, з якими інженери Tesla повинні розібратися за тиждень.

Читайте також:  Як зменшити витрату палива в авто: п'ять ефективних способів

Відправку Model S Plaid покупцям затримують вже не в перший раз. Вийти на ринок електрокар повинен був ще в лютому, але цього так і не сталося. Тоді причиною стали випробування акумуляторів, які довелося додатково перевіряти на безпеку. Поставки довелося перенести на травень, а потім – на Червень.

Оновлена Tesla Model S була представлена в кінці січня нинішнього року. Модель злегка змінилася зовні, отримала переглянутий салон і нову топову версію Plaid, яку Маск назвав «найбільш швидко розганяється машиною, яка коли-небудь випускалася серійно».

Така Model S оснащується тримоторною силовою установкою, що видає на піку 1034 кінські сили. З місця до 60 миль (97 кілометрів) на годину електрокар розганяється за 1,99 секунди проти 2,3 секунди у колишньої якнайшвидшої Model S – Performance. Максимальна швидкість становить 322 кілометри на годину, а запас ходу – 628 кілометрів.

Читайте також:  Позашляховик Ford Bronco виявився потужнішим, ніж було заплановано

Причому це не межа: до випуску готують Model S Plaid+, яка зможе проїжджати на повному заряді батареї до 840 кілометрів. Замовлення на далекобійну версію приймаються з зими. Першим клієнтам такі електрокари обіцяли відправити до кінця року, однак, судячи з ситуації з» звичайною ” Model S Plaid, вони теж можуть затриматися.

Джерело: Elon Musk / Twitter