Авто

Оголошена дата повернення Женевського автосалону

Женевський автосалон

Організатори Женевського автосалону відкрили реєстрацію для учасників на наступну виставку: вона пройде з 19 по 27 лютого 2022 року, а прес-дні призначені на 17-18 лютого. Автовиробники повинні підтвердити свою участь до середини липня цього року.

Традиційно Женевський автосалон проходив у березні. В останній проведеній виставці 2019 року взяли участь 184 компанії, а кількість відвідувачів перевищила 600 тисяч.

У 2020 році організаторам довелося відзначити автосалон, причому про це стало відомо буквально за тиждень до його початку. На той момент в Швейцарії були підтверджені дев’ять випадків зараження коронавірусом, і місцева влада ввела заборону на проведення будь-яких заходів з числом учасників більше тисячі чоловік. Збитки від скасування моторшоу склали близько 11 мільйонів швейцарських франків.

Читайте також:  Honda показала дизайн інтер'єру майбутніх моделей

За цим послідували заяви компаній, що вони мають намір пропустити моторшоу і в 2021 році. Втім, виставку знову скасували, і навіть з’явилися чутки про те, що оргкомітет через відсутність фінансування мав намір продати права на автошоу компанії Palexpo SA, якій належить однойменний виставковий комплекс. Незважаючи на це, в 2022 році виставка повинна відбутися.

На 2021 рік вже заплановані чотири великі галузеві виставки: автосалон в Нью-Йорку, який відбудеться 20-20 серпня, IAA Mobility в Мюнхені (колишній Франкфуртський автосалон), намічений на 7-12 вересня, Motor Bella в Понтіаку (21-26 вересня) і LA Auto Show в Лос-Анджелесі (19-28 листопада).

Читайте також:  Hyundai готується випустити повністю електричний седан

Джерело: gims.swiss