Авто

Розкрито терміни дебюту Ford Maverick

Ford Maverick

У найближчих планах компанії Ford-запуск нового компактного пікапа на платформі Focus, для якого відродили ім’я Maverick. За інформацією порталу Ford Authority, прем’єра моделі відбудеться вже в першій половині червня.

Інсайдери повідомляють, що повноцінне виробництво Maverick на мексиканському заводі Ford запустять протягом півтора місяців після дебюту, тобто до кінця липня. В основу моделі ляже платформа C2, на якій побудовані Focus, а також кросовери Kuga/Escape і Bronco Sport. Пікапу обіцяні підключається повний привід, посилене шасі, а вантажопідйомність на рівні 1000 кілограмів.

Читайте також:  Опубліковані нові фотографії конкурента Porsche Macan від Maserati

За попередніми даними, новинка отримає восьмидіапазонний автомат, 184-сильну “турботрійку” EcoBoost об’ємом 1,5 літра, 2,0-літрову «турбочетвірку» EcoBoost і 2,0-літровий турбомотор від комерційного фургона Transit Connect.

Єдиним на сьогоднішній день конкурентом Ford Maverick є представлений недавно Hyundai Santa Cruz: моделі порівнянні за габаритами і знаходяться в одному сегменті, хоча в Hyundai і просять не відносити Santa Cruz до пікапів. Сам автовиробник зараховує його до класу Sport Adventure Vehicle (SAV), що буквально перекладається як «спортивний автомобіль для пригод».

Збірка Santa Cruz для амеркианского ринку почнеться в червні, тобто на ринку обидві моделі з’являться приблизно в один час.

Читайте також:  Наступник Renault Logan: відомі ціни

Ford має намір щорічно продавати в США по 100 тисяч примірників Maverick, а початкова ціна пікапа складе близько 20 тисяч доларів.

Джерело: Ford Authority