Авто

Електрокари Tesla почали стежити за власниками

Tesla

Всі автомобілі Tesla поставляються з вбудованою внутрішньою камерою, але до одного з останніх оновлень по вона ніяк не використовувалася. Тепер же компанією було прийнято рішення активувати її для відстеження дій водіїв — правда, лише в певних ситуаціях.

Після кількох гучних аварій за участю електрокарів Tesla, автовиробник зіткнувся з критикою на адресу фірмової системи допомоги у водінні. Як стало відомо, керівництво компанії прийняло рішення про активацію камери в кабіні над дзеркалом заднього виду. Цей крок дозволить виявляти, якщо водій відволікається від дороги при активації “автопілота”.

Відомо, що камера вже включена в Model 3 і Model Y. Втім, поки всі водії можуть спати спокійно, адже дані не будуть залишати автомобіль. Повідомляється, що використовувана система замкнутого циклу не дозволить віддалено отримувати доступ до цієї інформації. Якщо машина “побачить”, що при активації функції автопілота водій відволікається від дороги, вона почне» бити тривогу”, вимагаючи бути більш уважним.

Читайте також:  Mini запропонував незвичну опцію для своїх моделей

Раніше автовиробник використовував іншу систему моніторингу, засновану на вбудованих в кермо датчиках. Вони повинні були стежити за тим, щоб водій тримався за нього, навіть якщо включений автопілот. Втім, ентузіасти швидко знайшли оригінальний спосіб “злому” фірмової технології.