Технології

HUAWEI Watch 3 показали на реальних знімках

Huawei watch

Напередодні презентації в мережі з’явилися якісні фотографії розумних годинників, а також їх упаковки. Знімки розкрили дизайн і ключові функції гаджета, який буде представлений в двох розмірах корпусу і отримає фірмову операційну систему HarmonyOS.

Опубліковані в Weibo фотографії вказують на те, що HUAWEI Watch 3 виконані в круглому корпусі і оснащені поворотним коліщатком, а також однією допоміжною апаратною кнопкою.

Судячи з набору іконок на включених смарт-годиннику, пристрій буде підтримувати функції телефонних розмов (як мінімум в Pro-модифікації), моніторингу якості сну і частоти серцевого ритму, а також зняття ЕКГ. На знімках майбутня новинка показана з шкіряним і силіконовим комплектними ремінцями.

Зображення пакувальної коробки підтверджують, що до релізу готуються дві версії гаджета — Watch 3 і Watch 3 Pro. Напис Powered by HarmonyOS підтверджує, що розумні годинник будуть працювати під управлінням фірмової операційної системи. Крім модуля eSIM, розумним годинникам приписують підтримку бездротової зарядки, можливість установки сторонніх додатків і функцію термометра.

Читайте також:  Intel назвала головну перевагу Windows перед macOS

Презентація HUAWEI Watch 3 запланована на 2 червня 2021 року.