Технології

Фанати Xiaomi попросили компанію доопрацювати оболонку MIUI

Xiaomi

Користувачі склали петицію на адресу популярного бренду. Вони закликали Xiaomi забезпечити кращу програмну підтримку своїх гаджетів, перерахувавши ряд проблем в роботі фірмової прошивки-точніше, її міжнародної версії.

На початку звернення користувачі нагадали компанії, що на зорі свого становлення вона пообіцяла випускати якісні та доступні продукти, включаючи програмну оболонку. У листі йдеться про погану оптимізацію міжнародної версії фірмового ПЗ, наявність помилок і заміну ряду додатків Xiaomi аналогами від Google. Крім того, вендора закликають переглянути підхід до підтримки софта, і оперативніше виправляти помилки.

Автори петиції підкреслили, що практично всі перераховані ними проблеми більшою мірою відносяться до глобальної версії інтерфейсу — варіант прошивки для користувачів з КНР працює стабільніше і краще. Наприклад, фотографії, зроблені на камеру китайської версії Xiaomi Mi10 Pro, виходять більш якісними.

Читайте також:  Гравітаційне сховище енергії замінює звичайні акумулятори

Користувачі визнають, що сама екосистема Xiaomi добре продумана, але величезна кількість випускаються компанією пристроїв не дає розробникам можливості адаптувати їх по належним чином. Наприкінці документа шанувальники бренду заявили, що Xiaomi, на їхню думку, зараз вона більше піклується про продажі, а не про своїх фанатів.