Авто

На Lamborghini Urus і Porsche Cayenne безкоштовно замінять двигуни

Urus

На кросоверах Lamborghini Urus, Porsche Cayenne, Audi SQ7/SQ8 і RS Q8, ліфтбеках RS 7 Sportback і універсалах RS 6 Avant безкоштовно замінять двигуни через виробничий дефект. При виливку головок блоку циліндрів сталася помилка, яка може стати причиною відмови мотора.

Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) вказує, що дефект виявлений самим концерном Volkswagen, і в Північній Америці під відкликання потрапляє 31 автомобіль 2021 модельного року.

Мова йде про чотири Lamborghini Urus, десяток Porsche Cayenne Turbo, Cayenne GTS і Cayenne GTS Coupe, а також 15 Audi RS 6 Avant, RS 7 Sportback, SQ7, SQ8 і RS Q8.

Читайте також:  Hyundai готує кросовер з незвичайними круглими фарами

Регулятор роз’яснює, що дефект при виливку головки блоку циліндрів мотора V8 EA825 може спровокувати появу тріщини в шостому циліндрі. При певних умовах проблема може привести до витоку масла і загоряння силового агрегату. Чи буде концерн Volkswagen відкликати “заряджені” моделі за межами США або власників з інших країн несправність не торкнеться не повідомляється.

Минулого року Lamborghini вже відкликала Російські Urus через масовий дефект паливної системи. Тоді на 270 кросоверах довелося встановити нову швидкороз’ємну муфту паливопроводу.