Авто

Dodge назвав себе найбільш молодіжною автомобільною маркою

Dodge Durango SRT Hellcat

Керівник відділу продажів Dodge заявив, що бренд має наймолодшу аудиторію покупців у всій автомобільній галузі і назвав це запорукою успішних продажів всіх моделей марки.

Як розповів в інтерв’ю виданню Muscle Cars & Trucks керівник відділу продажів марки Dodge Метт Макалір, американська марка може похвалитися наймолодшою аудиторією в автомобільній галузі.

За його словами, більше 60 відсотків покупців Dodge складають представники покоління X (людей, що народилися в 1960-1980 роках) і Y (1980-2000).

Читайте також:  Послухайте, як звучить Toyota Corolla з двигуном на водні

Макалір також зазначив, що крім самої молодіжної аудиторії, бренд займає друге місце за популярністю серед покупців з Азії, Латинської Америки і афроамериканців. Хоча у Dodge досить невелика модельна лінійка, марка компенсує це широким вибором модифікацій і силових агрегатів, нагадує топ-менеджер.

Макалір розповів, що продажі в поточному році вже випереджають показники 2019 року — результати продажів за минулий рік, як відомо, були істотно нижче через пандемію коронавірусу.

Керівник відділу продажів зауважив, що в рекламних кампаніях Dodge беруть участь моделі лінійок SRT і Hellcat, хоча більше половини продаваних автомобілів оснащені мотором V6, а зовсім не 6,2-літровим V8 Hemi.

Читайте також:  Lexus NX готується до зміни покоління: нова фотографія і дата дебюту

Ford нещодавно відзначав, що середній вік покупців поні-кара Mustang продовжує збільшуватися протягом як мінімум останніх десяти років, але виробник не бачить в цьому ніяких проблем.