Політика

У Чехії оголосили про пом’якшення обмежувальних заходів

Чехія

Вимогою для відвідування закладів громадського харчування є наявність довідки про негативний результат тесту на коронавірус або підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19.

З понеділка, 31 травня, в Чехії після піврічної перерви відновлять роботу заклади громадського харчування – ресторани, бари, кафе знову можуть приймати відвідувачів у гостьових залах, повідомив міністр охорони здоров’я Республіки Адам Войтех. Про це в неділю, 30 травня, пише ТАСС.

“З понеділка буде значне пом’якшення соціальних обмежень, які діють у Республіці через коронавірус. Будуть відкритими ресторани, але з дотриманням чітких правил”, – сказав він.

Читайте також:  РНБО назвала кількість олігархів в Україні

Войтех відзначив, що в закладах громадського харчування обмежуватимуть кількість гостей за одним столиком – не більше чотирьох осіб. Також будуть дотримуватися і інших протиепідемічних заходів.

Крім того, в Чехії з понеділка працюватимуть басейни й оздоровчі центри, де заповнювати дозволять лише половину місткості приміщень.

Відвідувачам треба буде мати із собою документ про відсутність коронавірусу: або довідку, що засвідчує одужання після захворювання, або негативний тест, або сертифікат про вакцинацію.

У Чехії пом’якшення чинних соціальних обмежень, як підкреслив глава МОЗ, відбувається на тлі покращення епідеміологічної обстановки.