Технології

Dyson готує революцію на ринку зубних щіток

Dyson

Відома англійська компанія Dyson запатентувала власну електричну зубну щітку. Відмінністю пристрою від аналогів стане можливість подачі води, що дозволить більш ретельно очищати порожнину рота.

Англійська компанія здобула популярність завдяки нетрадиційному погляду на побутову техніку. Вона випускає пилососи, фени, очищувачі повітря і багато іншого.

Схоже, що тепер фірма задумалася про нову для себе категорії. Є всі підстави вважати, що наступним її продуктом стане зубна щітка.

Гаджет, описаний в патенті, візуально мало чим відрізняється від звичних електричних приладів, використовуваних для догляду за порожниною рота. Однак в описі зазначено наявність резервуара з рідиною, що відкриває нові сценарії для пристроїв особистої гігієни.

Читайте також:  Спекотніше за Сонце: китайський реактор термоядерного синтезу встановив новий світовий рекорд

Dyson

Судячи з усього, верхня частина щітки буде обертатися і вібрувати, що типово для таких пристроїв. Ключовою особливістю стане система подачі води, яка в потрібний момент викидає потужний струмінь, що виконує роль зубної нитки. Активація цієї функції може відбуватися як після натискання кнопки, так і автоматично — за допомогою системи, яка вміє виявляти зміни на зубах.

Варто відзначити, що це вже далеко не перший патент Dyson, пов’язаний з зубними щітками: компанія явно зацікавлена в цій категорії товарів.