Авто

General Motors побудує всюдихід для астронавтів на Місяці [ВІДЕО]

Lockheed Martin і General Motors

Компанії Lockheed Martin і General Motors оголосили про плани створення автономного місяцеходу в рамках космічної програми Artemis від NASA. Апарат отримає електричний привід і може приступити до роботи вже в 2024 році, допомагаючи астронавтам переміщатися по супутнику.

Раніше NASA запропонувало всім зацікавленим сторонам попрацювати над концепцією автономного транспортного засобу для підкорення Місяця. Судячи з усього, настільки важлива місія довірена американським компаніям Lockheed Martin і General Motors.

Читайте також:  Штучний інтелект допоміг дізнатися, коли електромобілі обженуть по продажах звичайні машини

В ході прес-конференції стали відомі деталі місячного апарату, який повинен забезпечити мобільність астронавтам місії Artemis. Перший політ може відбутися вже в 2024 році, а значить, часу залишилося не так багато.

Місяцехід знаходиться на ранніх стадіях розробки. Відомо, що він буде створений з надлегких і міцних матеріалів, але і про них поки розповісти нічого.

Судячи з усього, розробники мають на руках ранній концепт, та й то в основному в стадії креслень. Відомо, що транспортний засіб буде працювати на відновлюваній енергії, використовуючи сонячні батареї або будь-які інші джерела, які прибудуть на місяць разом з астронавтами.

Читайте також:  У Євросоюзі можуть заборонити рекламу авто з ДВЗ: чим шкідливі ці двигуни

Обидві компанії були в числі тих, хто побудував перші модулі посадки на місяць для NASA в 70-х роках. GM повідомила про інвестиції в автономні електромобілі в розмірі $ 27 мільярдів і планує використовувати нові технології для розробки місячного транспорту.

Представники обох компаній запевняють, що місяцехід зможе долати великі відстані і буде відмінно справлятися з перепадами температур.