Авто

Тираж найпотужнішого в світі кросовера збільшили на третину

Dodge Durango SRT Hellcat

Хоча Dodge збирався обмежити тираж найпотужнішого в світі позашляховика Durango SRT Hellcat двома тисячами примірників, компанія вирішила випустити ще рівно 1000 автомобілів.

Як повідомляє видання Muscle Cars & Trucks, в червні нинішнього року Dodge випустить ще 1000 екземплярів найпотужнішого в світі кросовера.

Таким чином, загальний тираж виробництва Durango SRT Hellcat в Мічигані складе 3000 одиниць, що як і раніше дозволяє вважати його найбільш ексклюзивною серійною моделлю Dodge-наприклад, купе Challenger SRT Demon було побудовано в кількості 3300 штук.

Читайте також:  Volvo відкриє новий центр досліджень та розробок акумуляторних батарей

Попит на вседорожник вийшов воістину ажіотажним — всі 2000 спочатку запланованих до випуску екземплярів давно розпродані. Операційний директор марки Боб Бродердорф говорив, що виробник все-таки вирішив випустити ще кілька екземплярів суперкроссовера для тих, хто упустив свій шанс.

Він зазначив, що в компанії знайшли можливість запозичити кілька 6,2-літрових моторів V8 Hemi У інших моделей екстремального сімейства Hellcat, щоб забезпечити тим самим невелике збільшення тиражу позашляховика.

Dodge Durango SRT Hellcat оснащується 720-сильним «компресорним» двигуном V8 і посиленим 8-ступінчастим “автоматом”. З місця до 60 миль (96 кілометрів) на годину суперкроссовер розганяється за 3,5 секунди, максимальна швидкість становить 290 кілометрів на годину.

Читайте також:  Chery показала брутальний позашляховик із майданчиком для дрону

Дрегову дистанцію в чверть милі (402 метри) він проходить за 11,5 секунди, що підтверджено Національною асоціацією хот-родів (NHRA).