Авто

Бос Rolls-Royce підтвердив ім’я першого електромобіля марки

Rolls-Royce

Бос Rolls-Royce Торстен Мюллер-Відвіс підтвердив ім’я першого електромобіля марки-новинку назвуть Silent Shadow. Розширення лінійки за рахунок моделі без ДВС відбудеться до кінця десятиліття, проте ніяких подробиць Rolls-Royce поки не повідомляє.

Торстен Мюллер-Отвос заявив, що і технічна начинка електромобіля, і дата запуску в серію є секретом, але запевнив, що Silent Shadow виявиться «абсолютно новим Rolls-Royce». Таким чином, Бос британської марки спростував чутки про електрифікацію існуючих моделей.

Читайте також:  Подовжений Volkswagen Tiguan скоро оновиться: відома дата прем'єри

Керівник Rolls-Royce вважає, що перехід на електротягу зіграє на руку інженерам, адже електричні двигуни надтихі і відрізняються солідною тягою. Оскільки моделі Rolls-Royce ніколи не виділялися ревом моторів, відмова від паливних агрегатів повинен пройти безболісно.

Інсайдери вважають, що електромобіль Rolls-Royce виявиться близький за архітектурою до майбутнього флагмана BMW i7, тобто покупці зможуть розраховувати на батарею ємністю щонайменше 120 кіловат-годин і запас ходу близько 700 кілометрів.

Керівник Rolls-Royce підкреслив, що пандемія коронавірусу стала каталізатором до збільшення попиту на люксові автомобілі. Статистика підтверджує правоту Мюллера-Відвосу: у першому кварталі 2021 року британська марка встановила рекорд продажів.

Читайте також:  Honda представила нове покоління Civic Sedan

Джерело: Automotive News Europe