Авто

Подивіться на найбільш хардкорний поштовий фургон в світі

Ford F-550 Super Duty

В американському Єллоустонському національному парку працює, мабуть, найбільш брутальний поштовий фургон на світі: це серйозно доопрацьований важкий пікап Ford F-550 Super Duty.

Як повідомляє видання The Drive, в Єллоустонському національному парку, який розташований на території американських штатів Вайомінг, Монтана і Айдахо, поштовим фургоном служить хардкорна вантажівка на базі важкого пікапа Ford F-550 Super Duty.

Його підвіска була грунтовно доопрацьована для поліпшення прохідності: ліфт-комплект збільшив дорожній просвіт на 203 міліметри, а штатні Мости замінили посиленими.

Читайте також:  Honda завершить виробництво трьох моделей

До того ж фургон оснастили величезними «зубастими» шинами розмірності 560/60 R22,5. Такі колеса, що виступають далеко за межі крил, зажадали установки спеціальних розширювачів арок. Передній бампер теж був замінений на силовий, зі сходинкою для доступу до двигуна.

Поштовий фургон оснащений 6,7-літровим турбодизелем V8 Power Stroke потужністю 446 кінських сил. Але навіщо йеллоустонському національному парку такий всюдихід?

Справа в тому, що в парку, на території якого знаходяться озера, річки, каньйони і печери, є постійні жителі і коли поштові відділення в природному заповіднику закриваються на суворі зимові місяці, листоноші розвозять на ньому листи, пресу і посилки.

Читайте також:  Tesla вирішила не розширювати завод у Шанхаї з політичних причин

Брутальний Ford розвозить пошту двічі на тиждень, щоразу здійснюючи поїздку протяжністю понад 240 кілометрів. Велика частина території парку покрита застиглою лавою, а зустріти там можна кілька сотень видів ссавців, птахів, плазунів і риб.