Політика

Європарламент: Відносини з РФ “дуже напружені”

Давид Сассолі

Глава Європарламенту закликав до посилення санкцій проти чиновників РФ і заявив, що взаємодія Євросоюзу і Росії зараз “дуже напружена”.

Глава Європейського парламенту Давид Сассоли закликав до посилення санкцій проти російських чиновників. Про це Сассоли сказав в інтерв’ю, передає T-Online.

“Нам необхідно посилити санкції проти російських чиновників, а також встановити більш тісні контакти з населенням і громадянським суспільством, підтримувати російських дисидентів, неурядові організації та незалежні ЗМІ”, – сказав політик.

Коментуючи недавні події навколо примусової посадки літака RyanAir в Мінську, Сассоли зазначив, що відносини Москви і Мінська продовжать зміцнюватися.

Читайте також:  Шмигаль назвав ПП-2 економічною зброєю Росії

За його словами, взаємодія Євросоюзу і Росії також “дуже напружена” на тлі отруєння і тюремного ув’язнення російського опозиціонера Олексія Навального, а також конфлікту на Сході України.

Сассоли сказав, що ЄС продовжить підтримувати увагу до справи з посадкою літака в Мінську і тиснути на білоруську владу, а також висловив надію, що це призведе до звільнення Романа Протасевича і його супутниці Софії Сапеги.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз запропонував США об’єднатися проти Росії. Про це нібито йдеться в проекті спільної заяви для саміту ЄС-США.