Технології

Оновлення Microsoft Edge робить браузер швидше і функціональніша

Microsoft Edge

Разом з виходом 91-ї версії Google Chrome відбувся реліз аналогічного оновлення для Microsoft Edge. Воно включає значне підвищення швидкості роботи браузера, розширені можливості при взаємодії з PDF-файлами і нові теми оформлення.

За запевненням Microsoft, актуальний Edge-найшвидший браузер для Windows 10. Це стало можливим за рахунок декількох змін в алгоритмах його роботи. Зокрема, в Edge 91 з’явився режим “сплячі вкладки”, при активації якого неактивні вкладки вивантажуються з пам’яті для зниження навантаження на систему. В налаштуваннях можна вказати, через який час вони починають вважатися неактивними. Стверджується, що це рішення дозволяє знизити споживання пам’яті до 82%. Крім того, за рахунок функції Launch Booster, що дозволяє деяким процесам Edge запускатися у фоновому режимі при завантаженні операційної системи, браузер відкривається швидше.

При роботі з PDF-файлами виділення тексту, за словами представників компанії, стало ” більш плавним і послідовним». З’явилася можливість відправити на друк відкриту в даний момент сторінку документа. Крім того, була додана підтримка електронного цифрового підпису і заявлена оптимізація прокрутки.

У новій версії Edge також була додана підтримка API розпізнавання мови для взаємодії з веб-контентом за допомогою голосових команд, з’явилися нові теми оформлення користувальницького інтерфейсу, а автоматичне відтворення відео на сторінках тепер блокується. Оновлення вже почало поширюватися для всіх підтримуваних пристроїв.