Технології

В Android 12 з’явиться вбудований перекладач для додатків

Google Translate

У мережі продовжують з’являтися подробиці про нововведення Android 12. Повідомляється, що Google працює над функцією, що усуває незручності при використанні додатків, розробники яких не передбачили підтримку потрібних користувачеві мов.

Як з’ясували розробники з порталу XDA, Google працює над вбудованою системою, що дозволяє смартфону здійснювати автоматичний переклад тексту в будь-якому програмному забезпеченні, що не підтримує потрібну користувачеві мову.

Вже зараз в Android при виділенні тексту можна подивитися його переклад на різні мови, але все складніше з самими додатками. Вказується, що нова функція зможе виконувати повний переклад всього тексту всередині додатків, щоб будь-яка людина могла повноцінно їх використовувати.

Читайте також:  Китайський аналог МКС працює на іонних двигунах

Це особливо актуально для софта від маловідомих розробників або вже застарілих і перестали отримувати оновлення програм.

Стверджується, що можливість автоматичного перекладу програми буде ексклюзивно доступна тільки на смартфонах Pixel, так як активується ця функція окремо від самої системи. Не виключається, що в майбутньому доступ до алгоритму отримають і інші виробники мобільних телефонів.