Авто

Відео: що буде, якщо помістити кабріолет Lexus в морозильну камеру на 12 годин

Lexus LC

Компанія Lexus опублікувала відеоролик, в якому продемонструвала незвично суворе випробування нового кабріолета LC. Для перевірки якості збірки автомобіль помістили в промислову холодильну установку, в якій машина провела 12 годин при температурі -18 градусів за Цельсієм.

Виснажливе випробування Lexus LC провели в кліматичній камері на спеціалізованому британському полігоні в місті Мілбрук. Дана установка використовується для перевірки міцності захисного обладнання, а також для проведення випробувань дорожніх транспортних засобів при температурах від +85 до -60 градусів за Цельсієм.

Читайте також:  Опубліковано перший звіт про загадкову аварію Tesla без водія

Для тесту інженери встановили в камері температуру -18 градусів, облили кузов кабріолета водою, а також склали дах автомобіля, «оголивши» інтер’єр. В таких умовах Lexus LC провів 12 годин.

Відразу після екстремального охолодження фахівці вирішили провести заїзд по гоночному треку. В якості пілота інженери запросили професійного каскадера Пола Свіфта, який без будь-яких проблем запустив 457-сильний V8 Lexus LC. Крім того, випробувач зазначив, що всі дисплеї і датчики кабріолета миттєво запрацювали, як ніби і не відчули вплив негативної температури.

Виїхавши на трасу, пілот відразу ж включив підігрів керма і сидіння. Випробувальний маршрут пролягав по складному маршруту з крутими поворотами і перепадами висот. Під час руху від кабріолета відколювалися шматки льоду, однак це ніяк не завадило каскадеру проїхати трасу, використовуючи ресурс Lexus LC на повну.

Читайте також:  Toyota Land Cruiser змінив покоління: нові фотографії

У березні минулого року електричний Mercedes-Benz EQV відправили на тести на полігон у Швеції, розташований біля Північного полярного кола. Там новинку випробували при екстремально низьких температурах, щоб з’ясувати, як вона справляється з морозами.