Авто

Відео: Lamborghini тестує секретний суперкар

Aventador S

Компанія Lamborghini приступила до дорожніх тестів секретної новинки. За однією з версій, мова йде про екстремальну версію Aventador S під назвою Jota, яка отримає 770-сильний мотор.

Закамуфльований прототип в кузові Aventador S має нестандартні для моделі дифузор і вихлопну систему-по всій видимості, їх запозичили у SVJ. За попередніми даними, в рух автомобіль приводить 6,5-літровий бензиновий двигун V8, який видає понад 770 кінських сил.

Очікується, що версія Jota стане останньою для нинішнього Aventador. Вже до 2024 року всі моделі Lamborghini отримають електрифіковані силові установки в рамках стратегії компанії по зниженню кількості шкідливих викидів. Huracan, Aventador і кросовер Urus отримають гібридні силові установки, а також в лінійці марки з’явиться повністю електричний суперкар — це відбудеться в 2025 році.

Читайте також:  Дві секунди до «сотні» і мультимедіа потужністю, як Playstation 5: Tesla представила найшвидший електрокар в світі

Відео: Varryx

Раніше стало відомо, що концерн Volkswagen Group отримав пропозицію про покупку марки Lamborghini за 7,5 мільярда євро від швейцарської компанії Quantum Group. Крім імені зацікавлений покупець хоче викупити всю інфраструктуру бренду.