Авто

Екстремальний спідстер McLaren все-таки отримав вітрове скло

McLaren Elva

Суперкар Elva був представлений в 2019 році як найлегший серійний McLaren, проте до початку серійного виробництва стало відомо, що спідстер обладнають вітровим склом.

Головною особливістю суперкара McLaren Elva виробник називав систему активної аеродинаміки AAMS. Основним її елементом був карбоновий дефлектор в передній частині кузова, який піднімався з ростом швидкості і викликав розрідження повітря, що надходить через повітропровід в бампері до прорізу в капоті.

Це повітря підхоплювався обтічними кузов потоками і створював над кокпітом зону, вільну від вихорів. Тепер, як повідомляє видання Autocar, від складної системи вирішено відмовитися — спідстер отримає звичайне Вітрове скло з очисниками і омивачами, датчиками дощу і світла, парою козирків і навіть підігрівом.

Читайте також:  Найшвидший в світі серійний гіперкар потрапив в аварію під час транспортування

Втім, через відмову від системи AAMS “Суха” маса автомобіля з вітровим склом зросла всього на 20 кілограмів. На жорсткості вуглепластикового монокока і динаміці зміна конструкції ніяк не відобразилося: Elva розганяється до “сотні” за 2,8 секунди, а до 200 кілометрів на годину — за 6,7.

Спідстер оснащений 4,0-літровим бітурбомотором V8 з плоским колінчастим валом і сухим картером, який розвиває 815 кінських сил. Двигун працює в тандемі з 7-ступінчастим преселективним «роботом». Перші товарні екземпляри McLaren Elva обіцяють передати клієнтам в кінці поточного року.