Авто

Honda презентувала новий реактивний літак HondaJet

HondaJet

Японська компанія Honda представила свій новий бізнес-джет Elite S. Новинка стала подальшим розвитком сімейства легких реактивних літаків.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Продукція Honda з успіхом використовується на землі, в небесах та на морі.

Освоєння повітряного простору компанія почала порівняно недавно, – у 2003 році Honda представила перший літак власної конструкції. Однак, сертифікат Федерального управління цивільної авіації США FAA з’явився в активі виробника лише у 2015 році.

Читайте також:  Tesla запатентувала систему, яка змусить водіїв пристібатися

За ці роки в компанії накопичили солідний досвід створення легких реактивних літаків, які активно використовуються приватними авіакомпанія у всьому світі. Представлений у 2015 році HondaJet Elite зміг скласти конкуренцію продукції іменитих виробників та викликав величезний інтерес серед потенційних покупців. В цьому році компанія представила подальший розвиток цієї моделі, що отримала позначення Elite S. Серед її достоїнств – збільшена вантажопідйомність, підвищена безпека та розширені можливості для персоналізації.

За своєю конструкцією новинка стала продовжувачем концепції розташування моторів на крилах. HondaJet Elite S має на 90,7 кг велику вантажопідйомність. Це означає, що у салон можна взяти ще одного пасажира, додатковий багаж або подолати на 222 км більшу відстань. Крім того, палітру кольорів розширили новими ексклюзивними квітами – сріблястим Gunmetal, золотистий Luxe Gold та насиченим синім Deep Sea Blue.

Читайте також:  Volkswagen Transporter отримає нову компоновку салону і панорамний дах

Ще однією інновацією стала поява системи Advanced Steering Augmentation System (ASAS), яка дозволить знизити навантаження на пілота та підвищити безпеку польоту, особливо в умовах складних погодних умов. Також Elite S отримав нові функції FAA Data Comm та ACARS, які замінять традиційні голосові команди обміном текстовими повідомленнями. Вони спрямовані на підвищення чіткості та ефективності зв’язку, що також підвищує безпеку.

“З моменту своєї появи у 2018 році HondaJet Elite продемонструвала найкращі характеристики у своєму класі та високу ефективність. З новим Elite S ми робимо ще один крок вперед у розширенні можливостей цього літака”, – коментує керівник Honda Aircraft Company Мічімаса фуджін.