Авто

Infiniti розкрила дату прем’єри нового QX60

Концепт QX60 Monograph

Компанія Infiniti готується до прем’єри нового QX60, яка намічена на 23 червня. Восени нинішнього року великий кросовер другого покоління вийде на ринки США і Канади, а пізніше з’явиться і в інших країнах.

Вже відомо, що «другий» Infiniti QX60 буде технічно уніфікований з Nissan Pathfinder. На ринку США кросоверу залишать колишній 3,5-літровий бензиновий “атмосферник” V6 потужністю 299 кінських сил, який отримає замість варіатора дев’ятидіапазонний автомат спільної розробки з ZF. У тому числі завдяки йому тягові можливості зросли на 20 відсотків: новий позашляховик зможе буксирувати Причепи масою до 2722 кілограмів.

Читайте також:  Власники Honda Accord масово скаржаться на «рульову аномалію»

QX60 запозичить у Pathfinder і селектор режимів руху, але тільки з п’ятьма профілями замість семи. Привід – повний Intelligent All-Wheel Drive з гідравлічною муфтою в задній осі, софт якої оцінює дорожню обстановку за допомогою датчиків і вміє підключати вісь ще до початку пробуксовки.

Концепт QX60 Monograph

На зовнішність QX60 другого покоління натякнув показаний в минулому році концепт QX60 Monograph: в Infiniti заявили, що серійна машина буде виконана в схожому ключі, але точною копією шоу-кара не стане. Новинка збереже трирядний салон, переглянуте оформлення якого вже розкрито завдяки шпигунам: всередині є три цифрових дисплея і центральний тунель.

Читайте також:  Противники електромобілів в Німеччині начинили зарядні роз'єми фаршем

В оснащення також увійде розроблений Nissan напівавтопілот ProPilot, який став “розумнішим” і м’якше контролює гальма. Він вміє самостійно сповільнюватися і прискорюватися, зчитуючи дорожні знаки, тримати задану швидкість і пригальмовувати перед поворотами.