Авто

Опубліковані нові фотографії конкурента Porsche Macan від Maserati

Maserati Grecale

Компанія Maserai опублікувала чергову порцію офіційних фотографій кросовера Grecale, основним конкурентом якого на ринку стане Porsche Macan. Компактний паркетник закутаний щільним камуфляжем, проте деякі висновки про дизайн моделі вже можна зробити.

Grecale побудований на тій же задньопривідній платформі Giorgio, що і Alfa Romeo Stelvio, а за розмірами лише трохи поступається «старшому» Levante.

Судячи з нових знімків, у кросовера стандартні, а не безрамкові двері, як у Levante, а ручки виконані у вигляді втоплених рукояток. У автомобіля фірмова решітка радіатора, довгий капот і короткий задній звис.

Читайте також:  Audi запропонувала користуватися навігаційною системою за передплатою

Що стосується моторної гами, то єдиної думки поки немає. За однією з версій, Grecale запозичить двигуни у співплатформенного Stelvio, в тому числі 2,9-літровий бітурбомотор V6 від «зарядженої» версії Quadrifoglio. Однак для моделі можуть підготувати і абсолютно нову силову установку. Більше подробиць про Grecale з’явиться ближче до прем’єри, запланованої на 2021 рік.

Maserati Grecale пророкують гібридну і повністю електричну силові установки, проте такі модифікації з’явиться на ринку не раніше 2022 року. Виробництво нової моделі організовують на заводі в італійському Кассіно, там же випускають Stelvio і Giulia.

Ім’я Grecale (“грекаль” або “грегаль”) модель отримала від середземноморського вітру. Це холодний і досить сильний північно-східний вітер, який часом може перейти в бурю.