Технології

Xiaomi відзвітувала про рекордний прибуток у 2021 році

Xiaomi

Компанія Xiaomi опублікувала фінансовий звіт за перший квартал 2021 року, і розповіла про рекордний прибуток, що досяг історичного максимуму. Зокрема, загальна виручка бренду склала $12 мільярдів — на 54,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Валовий прибуток Xiaomi за перші три місяці 2021-го склав $2,2 мільярда, а скоригований чистий прибуток — майже $940 мільйонів, що більше показників минулого року на 87,4% і 163,8% відповідно.

На думку Xiaomi, досягти високого рівня продажів і зберегти третє місце на світовому ринку смартфонів компанії вдалося завдяки стратегії «Смартфон х AIoT». Тісний взаємозв’язок пристроїв з фірмовою екосистемою інтернету речей, як стверджує бренд, підвищує продуктивність у всіх сегментах і веде до постійного розширення користувацької бази компанії.

Читайте також:  Подробиці і дата виходу складного iPhone

“Протягом першого кварталу 2021 року наша загальна виручка і Скоригований чистий прибуток досягли рекордних значень, що свідчить про стійкість бізнес-моделі і чітке виконання стратегій компанії. Наша платформа AIoT продовжує масштабуватися по всьому світу. Розширюючи бізнес-горизонти, в березні ми представили новий фірмовий стиль Xiaomi, а також оголосили про наш офіційний вхід в бізнес розумних електромобілів”, — заявила прес-служба компанії.