Технології

Microsoft: новий Edge стане найшвидшим браузером для Windows 10

Microsoft Edge

В ході заходу Microsoft Build 2021 компанія розповіла про майбутній апдейт фірмового браузера. За словами софтмейкера, нові можливості програми зроблять його найпродуктивнішим рішенням для десктопних платформ під управлінням Windows 10.

Вже на цьому тижні Microsoft випустить оновлену версію програми з двома великими нововведеннями. Першим з них стане впровадження режиму “сплячих вкладок”, покликана звільняти системні ресурси за рахунок припинення завантаження активного вмісту на зразок реклами на всіх фонових вкладках.

Друга функція під назвою «прискорення запуску» завантажує Edge ще під час включення пристрою, і підтримує роботу браузера навіть після закриття всіх його вікон. За заявою Microsoft, це дозволить прискорити час запуску програми на 41%.

Читайте також:  Ілон Маск відключить інтернет за скачування піратських фільмів

Компанія повністю перейшла на Chromium на початку 2020 року, і минулого місяця видалила стару версію EdgeHTML з Windows 10. Microsoft заявила, що внесла в проект 5300 коммитов — надалі появи функцій, розроблених для Edge, можливо і в інших браузерах на основі популярного движка.