Технології

Apple зацікавилася криптовалютою і відкрила нову вакансію

Apple and Bitcoin

Фінансовий підрозділ компанії оголосив про пошук досвідченого фахівця з цифрових активів. В його обов’язки увійде розробка нових платіжних рішень-на думку аналітиків, це може свідчити про плани Apple по впровадженню альтернативних платіжних систем в свої сервіси.

Згідно з джерелом, на новій посаді фахівець працюватиме з представниками вищої ланки всередині компанії, надаючи рекомендації щодо ринкових можливостей, а також бізнес-стратегію і дорожні карти продуктів бренду. Одна з основних вимог до претендента – не менше п’яти років досвіду роботи з цифровими гаманцями, системами швидких платежів і криптовалюта.

“Команда Apple Wallets, Payments і Commerce (WPC) шукає досвідченого менеджера з розвитку бізнесу, який очолить партнерство з альтернативних платежів. Ми шукаємо перевірених професіоналів в області глобальних альтернативних і нових платіжних рішень”, – наголошується в описі вакансії.

Читайте також:  Вертоліт Ingenuity успішно здійснив новий політ на Марсі [ФОТО]

Компанія поки не робила офіційних заяв про свої плани на впровадження криптовалютних платежів у фірмову екосистему. Проте віце-президент Apple Pay Дженніфер Бейлі ще в 2019 році заявляла, що Apple «спостерігає» за криптовалютою і вважає, що у цього напрямку є цікавий довгостроковий потенціал.