Технології

Google Chrome використовує половина населення Землі

Chrome

Розробники сервісу Atlas VPN представили рейтинг популярності веб-браузерів. За їхніми даними, Google Chrome залишається беззаперечним лідером: ним користується майже половина всього населення Землі. Цікаво, що в списку є і вельми несподівані програми.

Для складання рейтингу були взяті дані GlobalStats про процентну частку браузерів на ринку, які були перетворені в конкретні числа на основі кількості інтернет-користувачів за версією порталу InternetWorldStats. Таким чином вдалося обчислити, скільки людей користується кожним додатком. Правда, немає ніяких гарантій, що ці цифри точні на всі 100%.

Google Chrome

Згідно з розрахунками Atlas VPN, станом на квітень 2021 року в світі налічувалося 3 258 256 887 (майже 3,3 мільярда) користувачів браузера Google Chrome. Це приблизно 42% всіх людей на планеті. На другому місці з величезним відривом розташовується Safari від Apple, число користувачів яких зовсім небагато не дотягує до одного мільярда – 944 576 100.

Читайте також:  ЗМІ: процесор Apple M2 для нових MacBook вже у виробництві

Всі інші браузери сильно поступаються в популярності рішенням від Google і Apple. Так, на третьому місці з користувальницькою базою в 181 мільйон чоловік розташовується Firefox. За ним слідує Edge (171 мільйон) і, що дивно, Samsung Internet (167 мільйонів). Це несподівано, адже в основному ним користуються тільки власники смартфонів і планшетів Samsung. Замикає рейтинг Opera з шостим місцем і 112 мільйонами користувачів.