Авто

Відео: гіперкар Mercedes-AMG заглох під час випробувань

Mercedes-AMG One

Гіперкар Mercedes-AMG One, оснащений мотором як у формульного боліда, зіткнувся з технічними труднощами під час швидкісних заїздів на Нюрбургрингу.

Перші тести пройшли вдало: на відео, опублікованому CarSpyMedia, зображений прототип, який проходить повороти на високій швидкості. Однак під час другої спроби автомобіль заглох, тільки виїхавши на трасу. Після короткої заминки пілот перезапустив двигун.

Mercedes-AMG One приводить в рух силова установка, як у боліда Mercedes F1 W07 Hybrid. Вона складається з 1,6-літрового бензинового турбомотора V6 і чотирьох електродвигунів, які живить літій-іонна батарея. Сумарна віддача агрегатів досягає 1000 кінських сил.

Читайте також:  Toyota Land Cruiser змінив покоління: нові фотографії

Максимальна швидкість гіперкара обмежена електронікою на позначці 355 кілометрів на годину, а з місця до 200 кілометрів він розганяється на годину менш ніж за шість секунд.

Відео: CarSpyMedia

Тираж Mercedes-AMG One складе всього 275 примірників вартістю від трьох мільйонів доларів кожен. Всі гіперкари вже продані, а поставки клієнтам марка планує почати до кінця 2021 року року.