Авто

Volkswagen Group запропонували продати Lamborghini за 7,5 мільярда євро

Lamborghini

Німецькому концерну Volkswagen Group надійшла пропозиція про покупку компанії Lamborghini за 7,5 мільярда євро. Бажання придбати італійський бренд спортивних автомобілів висловила швейцарська компанія Quantum Group, яка крім імені хоче викупити всю інфраструктуру бренду.

Штаб-квартира компанії Quantum Group розташована в Цюріху. Вважається, що швейцарські бізнесмени підтримують ділові відносини з сім’єю Porsche. Інвестори Quantum планують не просто викупити легендарне ім’я італійського автовиробника спорткарів. Швейцарці бажають отримати і весь виробничий комплекс в італійській Сант-Агата-Болоньєзе, а також всі права на марку Lamborghini.

Читайте також:  5 кращих авто з пробігом, які відрізняються надійністю

Ще одним пунктом угоди, якщо вона відбудеться, стане укладення п’ятирічної угоди з компанією Audi, яке дозволить продовжити виробництво поточних моделей Lamborghini, в той час як нові власники готуватимуть клієнтів до масштабних змін. Quantum Group планує планомірний повний перехід італійської марки від класичних ДВС до електродвигунів.

На даний момент немає інформації про те, чи прийняв Volkswagen Group пропозицію про покупку. Якщо угода відбудеться, вартість легендарного італійського бренду складе 7,5 мільярда євро (приблизно 674 мільярда рублів за поточним курсом).

У жовтні минулого року концерн Volkswagen AG розглядав можливість продажу бренду Lamborghini частково або повністю. На той момент німці консультувалися з фахівцями щодо виходу італійської компанії на фондову біржу.

Читайте також:  Honda представила нове покоління Civic Sedan

У свою чергу, Audi оголосила, що не має наміру продавати Lamborghini. Представники марки підкреслили, що не отримували пропозицію про покупку. У компанії також категорично відкинули можливість зміни власника, заявивши, що це питання в Volkswagen Group навіть не обговорюється.

Джерело: Autocar