Авто

З Volkswagen в Cupra: представлений новий електромобіль Born

Cupra Born

Технічно новинка є вже знайомою моделлю, але з рядом відмінностей по дизайну, оснащенню і налаштувань.

Іспанський бренд Cupra, що виріс з моделей SEAT в самостійну марку, представив серійний електричний хетчбек Born, який являє собою неабияк доопрацьований варіант вже продається Volkswagen ID.3.

Cupra

Новинка отримала власний більш агресивний дизайн кузова, особливе оформлення інтер’єру і більш багату спочатку комплектацію, що включає в себе, наприклад, 20-дюймові колісні диски, 12-дюймовий тачскрін мультимедіа і спортивні сидіння з інтегрованими підголовниками.

Читайте також:  Opel відродив модель Manta у вигляді електрокара

Cupra Born побудована на тій же платформі MEB, що і Volkswagen ID.3, а також уніфікований з ним технічно. Базова версія оснащується 150-сильним електромотором і батареєю на 45 кВт∙год з запасом ходу до 340 км, є 204-сильний варіант з акумулятором 58 кВт∙год і автономністю 420 км.

Топовим варіантом хетчбека буде версія з опціональним пакетом e-Boost, який має на увазі 231-сильний двигун і батарею на 58 кВт∙год або опціональний акумулятор на 77 кВт∙год, що збільшує запас ходу без підзарядки до 540 км.

Cupra

Модель Born отримала переналаштовану підвіску, посилені гальма, спортивний режим системи стабілізації і ширші, ніж у Volkswagen ID.3, покришки. В цілому електромобіль Cupra позиціонується як дорожча, більш спортивна і розкішна версія німецького хетчбека.

Читайте також:  Ford підтвердив відмову від звичайних двигунів і перехід на електрику

На ринок Cupra Born, збірку якої почнуть з вересня на заводі в німецькому Цвіккау, де вже роблять Volkswagen ID.3, вийде до кінця 2021 року, а версія з опцією e-Boost буде доступна клієнтам і зовсім тільки з 2022 року.