Технології

Qualcomm QCC3050: новий чіп для преміальних TWS-навушників

Qualcomm

Компанія Qualcomm представила фірмовий чіп QCC3050 для бездротових навушників. Новинка примітна наднизьким енергоспоживанням, розробленим з урахуванням майбутнього стандарту LE Audio, підтримує актуальні кодеки і обіцяє низькі значення затримки в ігрових та інших сценаріях.

Чотирьохядерна новинка підтримує технологію Qualcomm Snapdragon Sound і наступну ревізію стандарту Bluetooth Low Energy Audio. Заявлена “далекобійність” модуля становить до 15 метрів. Крім того, виробник відзначає здатність чіпа забезпечувати швидку синхронізацію і низьку затримку у всіх сценаріях використання.

Qualcomm QCC3050

Виклик голосового помічника в навушниках на базі флагманської мікросхеми реалізується не тільки кнопкою на корпусі аксесуара, але і за допомогою голосових команд. Крім того, технологія Qualcomm ANC дає можливість застосування функції активного шумозаглушення в різних варіантах, включаючи зворотний і прямий зв’язок, а також може працювати в адаптивному і гібридному режимі. Qualcomm QCC3050 також підтримує кодеки aptX, aptX Voice і aptX Adaptive з роздільною здатністю звуку до 96 кГц.

Читайте також:  У WhatsApp знайдено простий спосіб читати видалені повідомлення

Дата появи комерційної продукції на базі нового чіпа буде оголошена пізніше.