Авто

Визначено найбезпечніший японський автомобіль

Subaru Levorg

В рамках програми Japan New Car Assessment Program (Японська програма з оцінки безпеки автомобілів, JNCAP) визначили найбезпечніший автомобіль: ним виявився Універсал Subaru Levorg другого покоління, який дебютував в 2020 році.

За результатами тестів, проведених JNCAP, Levorg заробив 186,91 бала з 190 можливих, що стало рекордним результатом серед всіх автомобілів, які проходили випробування в минулому році.

Універсал піддали фронтальному удару об деформований бар’єр зі швидкістю 64 кілометри на годину з 40-відсотковим перекриттям, удару на швидкості 55 кілометрів на годину об недеформований бар’єр і бічному удару. Крім цього були проведені стендові випробування крісел, імітація аварії з пішоходом, а також серія перевірок систем превентивної безпеки і комплексу виклику екстрених служб при ДТП.

Читайте також:  Hyundai готує кросовер з незвичайними круглими фарами

Відео: SUBARU On-Tube

Друге покоління Levorg показали в серпні минулого року. В основу лягла платформа SGP, на якій побудована Impreza, а в моторну гамму увійшов новий новий 1,8-літровий наддувний агрегат CB18 з безпосереднім уприскуванням палива. Двигун видає 177 кінських сил і поєднується з варіатором Lineartronic і системою повного приводу з муфтою підключення задньої осі.

На російському ринку модель не представлена: в лінійку Subaru входять тільки Legacy, Outback, Forester, XV, а також WRX і WRX STI.