Статті

Як вибрати гітару для дитини?

гітара дитяча

Вибір першої гітари для маленького музиканта – проблема не аби яких масштабів. На ринку музичних інструментів представлені різні дитячі гітариhttps://muzline.ua/uk/dytyachi-hitary/ і за ціною, і за властивостями, але орієнтуватися в їхньому асортименті ще важче, а ніж у каталозі дорослих моделей. Наша стаття вам допоможе. В ній експерт інтернет магазину Музлайн коротко розкаже, як вибрати першу гітару для великого музичного майбутнього.

З чого почати?

Найкраще, що ви можете зробити до того, як купувати дитині гітару, це поспілкуватися з її майбутнім викладачем, або навіть проконсультуватися з декількома музикантами. Але якщо у вас такої можливості немає – відкривайте браузер і гугліть все, що вас цікавить про дитячі гітари. Інформації не те щоб багато, але принаймні ви зорієнтуєтеся в цінах і брендах.

З чого вибирати?

Дитячі гітари – це зменшені аналоги звичайних дорослих моделей. Існує декілька розмірів інструментів, які відповідають середнім віковим стандартам – є найменші гітари спеціально для маленьких дітей, є трохи більші для дітей старшого віку. Вам варто спиратися на антропометричні дані вашої дитини – її зріст, довжину руки тощо.

Міняти гітару, якщо ваша дитина маленька і ростиме ще декіл ка років, доведеться як мінімум двічі, доки вона не доросте до дорослого інструмента, тож також зауважуйте на це.

Як дитяча гітара повинна звучати?

З точки зору акустики маленькі дитячі гітари трохи відрізняються від дорослих. Вони:

  • не такі гучні і потужні;
  • часто звучать вище звичного;
  • мають вузький динамічний та виразний діапазони.

Все це – у рамках норми і пов’язано із тим, що резонаторний корпус дитячої гітари менший, а гриф коротший.

Скільки коштує дитяча гітара

Це питання не таке просте, як може здатися на перший погляд. Дитячі гітари, звичайно, у масі своїй дешевші за дорослі, але хороший інструмент для дитини коштуватиме як повноцінна гітара для дорослого музиканта. Якщо ви маєте на меті виховати віртуоза – експерти інтернет-магазину Muzline радять не зловживати економією і одразу купувати хорошу модель. Звісно, з часом її доведеться замінити, і зробити це треба також з підвищенням якості.

дитяча гітара

Існують і дешеві дитячі гітари – бюджетний сегмент ринку пропонує безліч варіантів, серед яких можна знайти дуже і дуже непогані. Але на пошуки ви можете витратити чимало часу, про це треба також пам’ятати. Дешева гітара – чудовий робочий варіант, якщо ви лише хочете спробувати залучити дитину до музичного світу, але не будуєте великих планів на її творче майбутнє.

*На правах реклами