Статті

Камера Mobotix M73 – відеоспостереження на рівні інтелектуальних технологій

За комп'ютером

Для організації ефективної системи спостереження за об’єктом потрібні якісні та продуктивні відеопристрої. Можна використати декілька камер або придбати комплексне обладнання, що забезпечить максимальний огляд, захист від зловмисників, сигналізацію на випадок пожежі. Німецький виробник відеотехніки випустив інтелектуальну камеру Mobotix M73, яка призначена для одночасного підключення трьох модулів спостереження – функціонального, оптичного та тепловізійного.

Оснащення відеокамери

За конструктивними особливостями модель є модульним пристроєм з інтелектуальним програмним забезпеченням. Багатозадачна, гнучка, унікальна відеокамера Mobotix M73 суттєво відрізняється від аналогічної продукції. Техніка має наступні особливості:

● підтримка кодеків у форматах H.264, H.265, MxPEG + та MJPEG;

● максимальний рівень сумісності профілів ONVIF S і T;

● можливість використання зі змінним CIF/VGA тепловим модулем;

● система швидкої фіксації під час монтування Easy Plug;

● потужний процесор Quad-Core-ARM Cortex-A53 останнього покоління;

● високочутливий відеомодуль Ultra LowLight 4 MP;

● модуль 4K/8MP теле-, стандартний та ширококутний об’єктиви.

Камера працює в широкому температурному діапазоні від –40 до +65°C. Пристрій має надійний антивандальний корпус, що захищає техніку від механічних ударів та негативного впливу атмосферних опадів. Завдяки незначній потужності у 25 Вт обладнання споживає незначну кількість електроенергії. Виробник продукції гарантує безперебійну роботу камери протягом 9 років, що дорівнює 80 000 годин.

Опції та рішення

IoT IP відеокамера Mobotix M73 бездоганно виконує своє пряме призначення – спостерігання за об’єктом. Крім цього, пристрій застосовується для вирішення значної низки важливих завдань:

● точно вимірює теплове випромінювання;

● може надсилати автоматичні сповіщення;

● використовується для безпеки, аналітики, нагляду;

● виступає самодостатньою системою без реєстраторів;

● поставляється з картою пам’яті на випадок відсутності інтернету;

● має горизонтальний кут зображення від 120° до 15°;

● підтримує опцію ІЧ-освітлення з рухомим фільтром;

● має аудіомодуль з мікрофоном та динаміком;

● передає зображення в кольоровому або монохромному вигляді.

Програмне забезпечення інтелектуальної відеокамери постійно оновлюється – ця послуга безкоштовна. Техніка відповідає всім вимогам безпеки інформації, захищає систему спостереження від хакерських атак. Виробник дає гарантію на обладнання на 3 роки. Пристрій здатний працювати протягом всього строку експлуатації без додаткового втручання.

*На правах реклами