Технології

Процесор Google для Pixel 6 Pro стане альтернативою Snapdragon 870

Google Pixel 6 Pro

У мережі з’явилися перші подробиці про процесор Whitechapel, який компанія готує для своїх смартфонів. Згідно зі звітом інсайдерів, новинка зрівняється по продуктивності з одним з флагманських рішень Qualcomm, але при цьому зробить акцент на ШІ-можливостях фірмових гаджетів.

Згідно з джерелом, мобільна платформа буде виготовлена по 5-нм техпроцесу, а її обчислювальні можливості будуть близькі до моделі Qualcomm Snapdragon 870. За словами інформатора, пошуковий гігант не прагне створити аналог Snapdragon 888-компанія робить ставку на розширені можливості машинного навчання.

Також стало відомо, що процесор буде оснащений графічним чіпом ARM Mali, модель якого поки невідома. Завдяки такому тандему, на думку Google, новинка займе свою нішу на ринку серед топових процесорів для смартфонів.

Читайте також:  Samsung запатентувала модульні навушники Galaxy Buds із захистом від води

Крім того, очікується, що в майбутньому Whitechapel буде випускатися в різних модифікаціях, включаючи варіанти не тільки для Pixel, але і для Chromebook.

Підготовлюваному до релізу Pixel 6 Pro, крім чіпа Whitechapel, приписують 6,67-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Quad HD + і частотою оновлення 120 Гц. Флагман буде представлений цієї осені, а його ціна, за чутками, складе близько $1000.