Авто

Ford підтвердив відмову від звичайних двигунів і перехід на електрику

Ford F - 150

Компанія Ford, яка нещодавно представила електричний пікап F – 150 Lightning, розповіла про перспективи переходу на електрику. Як повідомляє Automotive News, автовиробник готовий в майбутньому відмовитися від машин з ДВС і вже почав готуватися до електрифікації модельного ряду.

За словами президента північноамериканського відділення Ford Кумара Галхотра, він “з легкістю може уявити момент, коли марка оголосить дату повного переходу на електроенергію”. Однак поки він не позначив терміни, як це зробили конкуренти: зокрема, General Motors має намір вивести з лінійки автомобілі з ДВС вже до 2035 року.

Плани з виробництва електромобілів Ford багато в чому залежатимуть від того, як на ринку приймуть пікап F-150 Lightning, а також від продажів Mustang Mach-E і E-Transit. Поки ж в компанії відзначають, що країни, в яких представлена марка, в різній мірі готові до електричного транспорту, і привів у приклад європейський і американський ринки.

Читайте також:  З Volkswagen в Cupra: представлений новий електромобіль Born

Що ж стосується згаданого F – 150 Lightning, то його прем’єра відбулася 20 травня 2021 року. Електропікап отримав дві модифікації, обидві з двомоторними установками. У першому випадку віддача електромоторів становить 432 кінські сили, а на одній зарядці такий пікап проїжджає 370 кілометрів. У другому електромотори видають 571 кінську силу, а запас ходу становить 482 кілометри.

Пікапи з першої партії вже доступні для замовлення: для того, щоб залишити заявку на покупку, необхідно внести депозит у розмірі 100 доларів. У дилерів F-150 Lightning з’явиться тільки в 2022 році і буде коштувати від 40 тисяч доларів.