Авто

«Реактивний» Tesla Roadster розженеться до «сотні» всього за секунду

Tesla Roadster

Глава компанії Tesla Ілон Маск розкрив подробиці найпотужнішої модифікації моделі Roadster другого покоління. Завдяки опціональному пакету SpaceX, що включає мініатюрні реактивні двигуни, електрокар зможе розганятися до “сотні” всього за 1,1 секунди.

Пакет модифікацій SpaceX, названий на честь аерокосмічної компанії Ілона Маска, передбачає наявність десяти мініатюрних реактивних двигунів, що працюють на охолодженому і сильно стислому повітрі, який буде зберігатися в спеціальному композитному баку.

Читайте також:  Журналісти дізналися, в якому році дебютує остання Audi з ДВС

Схожу систему використовують ракети SpaceX для коригування траєкторії польоту. Дана “реактивна” технологія дозволить власникам нового електрокара наблизитися до “меж можливостей людського організму” під час розгону.

У зв’язку з цим, Ілон Маск рекомендував відмовитися від покупки Tesla Roadster у виконанні SpaceX людям, у яких є проблеми зі здоров’ям. На його думку, динамічні характеристики електрокара можна порівняти з «хардкорними американськими гірками».

До того ж, для клієнтів марки буде доступна базова версія Roadster з трьома електромоторами. Подібна модифікація зможе розганятися до “сотні” приблизно за дві секунди, а запас ходу моделі на одному заряді акумулятора складе близько 1000 кілометрів.

Читайте також:  Stellantis надав маркам 10 років на те, щоб домогтися успіху

Незважаючи на те, що серійне виробництво Tesla Roadster другого покоління ще не почалося, компанія вже почала приймати замовлення на базове виконання моделі. Вартість чотиримісного електрокара з першої партії, яка складе близько 1000 примірників, становить 250 000 доларів. Коли у продажу з’явиться “реактивна” модифікація Roadster, поки невідомо.