Технології

Аеротаксі VoloConnect створено для далеких польотів на великій швидкості

VoloConnect

Німецька компанія Volocopter представила новий варіант літаючого таксі. Модель VoloConnect орієнтована на приміські польоти, пропонуючи максимальну швидкість до 250 км/год і можливість пролетіти на одному заряді до 100 кілометрів.

VoloConnect далеко не перший літак німецької компанії. Вже кілька років проводяться випробування VoloCity, більше схожого на двомісний дрон. Існує також вантажний літальний апарат і його версія для обприскування сільськогосподарських угідь. Всі вони мають схожий дизайн і невизначений час запуску комерційних перевезень. Новий VoloConnect заснований на гібридній системі роторів, що дозволяє йому більш ефективно витрачати енергію, забезпечуючи підвищену дальність і швидкість польоту.

Читайте також:  iPhone 13 буде легко відрізнити від попередника [ФОТО]

Для підйому використовуються традиційні горизонтальні ротори. Вони також служать для регулювання висоти і посадки, а ось два тягових вентилятора потрібні для переміщення у вертикальній площині — вони штовхають апарат вперед. Представники Volocopter запевняють, що VoloConnect проходить випробування вже протягом двох років, але поки не готові назвати точні терміни його запуску.

«Ми впевнені, що це сімейство літаків, а також багаторічний досвід і провідні інновації відкриють шлях до комерційного та міжнародного запуску міських мобільних літальних апаратів», — повідомляють представники Volocopter.

Варто відзначити, що незважаючи на невизначені терміни запуску літаючих таксі, Volocopter вже пропонує зарезервувати квиток. Перші щасливчики могли купити його всього за якісь $355.